Szanowna, Wspaniała Pani Doktor,

Od ponad czterech lat próbowałem leczyć się na wszystkie możliwe sposoby bezskutecznie. Jestem po operacji obu stawów biodrowych, mam duże zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa L-S (z operacji zostałem zdyskwalifikowany). Od około czterech lat miałem nawracające bóle, drętwienie, mrowienie, brak czucia prawej stopy prawej (zewnętrzna część story) i początki drętwienia stopy lewej. Źle chodziłem, potykałem się, nie czułem stopy.

Byłem z tego powodu wielokrotnie rehabilitowany (zabiegi, masażem fizykoterapia), pijawki – bez efektu.

Aż wreszcie trafiłem do Pani Doktor, diagnoza Pani i leczenie dały oczekiwany rezultat. Teraz wiem, że była to właściwa, fachowa, profesjonalna akupunktura. Trafiłem na fachowca najwyższej klasy, który potrafił zając się moją chorobą. Dzisiaj wiem, że mam stopę, że się nie potykam, że chodzę dzięki temu względnie stabilnie.

To Pani Doktor zasługa, to Pani Doktor cudowne ręce robiące akupunkturę były trafne i celne. To Pani Doktor wiedza i profesjonalizm umiały mi pomóc. Pragnę Pani Doktor z całego serca za wszystko podziękować. Wdzięczny pacjent – już nie kulejący – Witold Witowski.