Gabinet Akupunktury AKU PUNKT – Poznaj naszych specjalistów:

Tsolmon Margarit

Lekarz medycyny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Ułan Bator z 1980 roku. Zdobyła specjalność z zakresu interny w Mongolii. Od 1992 z sukcesami leczy akupunkturą w Polsce. Niezaprzeczalnie jedna z najlepszych specjalistek z Medycyny Wschodniej, a w szczególności z akupunktury w Polsce. Doktor nigdy się nie poddaje i walczy o zdrowie swoich Pacjentów od ponad 24 lat.

Od 1992 ukończyła szereg kursów z zakresu medycyny wschodniej m.in:

  • Kurs Akupunktury i Moksoterapii w Studium Podyplomowym
  • Szkoła Masażu Klasycznego, Leczniczego i Sportowego w zakresie I stopnia w Warszawie
  • Kurs z zakresu towaroznawstwa zielarskiego Katedry Farmakognozji i Molekularnych podstaw Fitoterapii Akademii Medycznej w Warszawie w 2006

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy, została również wyróżniona w 2004 roku tytułem „VisitingProfessor” przez Uniwersytet Nauk Medycznych oraz Instytut Farmakologii Lekarskiej Mongolskiej Medycyny Tradycyjnej.

Solongo Bat – Erdene

Lekarz medycyny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie z 2001 roku. Zdobyła specjalizację z zakresu Medycyny Rodzinnej.

Decydując się poszerzyć swoją wiedzę o obszar medycyny wschodniej ukończyła m.in:

  • Kurs Akupunktury Polskiego Towarzystwa Akupunktury,
  • Kurs praktycznej Akupunktury
  • Kurs klinicznej Irydologii.

Solongo Bat-Erdene – lekarz medycyny, specjalista medycyny wschodniej i akupunktury. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, praktykuje od 2001 roku.

Dzięki połączeniu wiedzy z medycyny konwencjonalnej oraz medycyny wschodniej nie boi się nowych  wyzwań i ciągle chce się rozwijać. Takie podejście procentuje wieloma wyleczonymi i zadowolonymi Pacjentami, którzy zgodnie mówią, że Doktor jest nie tylko profesjonalna, ale także przyjaźnie nastawiona do Pacjenta.

Bolor Fuz

Dyplomowany akupunkturzysta. Absolwent Trzy letniej Szkoły Akupunktury Tradycyjnej im. Michała Boyma w Bydgoszczy. Specjalista z akupunktury i medycyny chińskiej. Członek Polskiego Towarzystwa Akupunkturzystów Zawodowych.

Bolor Fuz ukończyła Szkołę Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy, gdzie studiowała medycynę chińską, akupunkturę. Specjalizuje się w akupunkturze, diagnostyce chińskiej (badanie z pulsu i z języka) oraz w akupunkturze kosmetycznej.

Jest autorem wielu artykułów z zakresu TCM, w szczególności z obszaru medycyny klasycznej i kosmetycznej w TCM (ukończyła m.im szkolenie z zakresu akupunktury kosmetycznej).