Mam 65 lat. Do gabinetu AKU PUNKT po raz pierwszy trafiłem prawie trzy lata temu.

Pojawił się nagle dotkliwy bół kręgosłupa w okolicy lędźwiowej. Następnego dnia nie mogłem w stać z łóżka, a ból objął jeszcze nogę aż do stopy. Oczywiście lekarz, środki przeciwbólowe, prześwietlenia (zmiany zwyrodnieniowe) wyszło na nić. Ani pracować ani spać. Po tygodniu męki znalazłem informację na temat AKUPUNKT i przyjechałem na wizytę. Zgięty w pół dotarłem do leżanki. Już po pierwszym zabiegu poczułem znaczną ulgę. Ból był nadal okropny ale już nie tak paraliżujący. Z każdą kolejną wizytą było coraz lepiej. Po pięciu mogłem już niemal się wyprostować i delikatnie poruszać, a po kolejnych pozostał delikatny ślad, który po pewnym czasie ustąpił zupełnie. Znowu mogłem normalnie pracować, pływać i biegać.

Wszystko dzięki wspaniałym Paniom Lekarkom ich niezwykłej życzliwości, empatii, pozytywnej energii jaką przekazują przy każdej wizycie. Przede wszystkim zaś dzięki ich ogromnej wiedzy na temat ludzkiego ciała i ducha, i ich powiązania i wzajemnego oddziaływania pomiędzy poszczególnymi organami oraz mistrzostwa w opanowaniu SZTUKI AKUPUNKTURY. Traktują one człowieka jako całość a nie zlepek poszczególnych organów.

Po raz  drugi trafiłem parę dni przez Świętami z powodu zatrucia pokarmowego. Dziś śmieję się, że żona chciała mnie otruć. Zrobiła pesto  – makaron, oliwki, suszone pomidory, jakaś pasta. Dobre było ale chyba już jestem za stary na takie wynalazki. Układ pokarmowy odmówił pracy. Przestałem jeść, środki przeczyszczające bez efektów. Po trzech dniach, lekarz skierował mnie na badanie krwi, USG, kolonskopię – procedura parę tygodni. W dzień jakoś funkcjonowałem, ale w nocy był koszmar – byłem cały opuchnięty, ćmiący ból od kręgosłupa czy nerki. W ciągu 5 dni schudłem 5 kg (mam 65 kg). Kolejnej nocy udałem się do SOR. Z zatruciem pokarmowym okazało się że nie przyjmują na SOR, byłem zmuszony do kontaktu z lekarzem pierwszego kontaktu dopiero następnego dnia.

Już przy pierwszych igłach poczułem jakby prąd przepychał od pępka do kręgosłupa. Leżąc czułem jak napięte jelita rozluźniają się a ból łagodnieje. Następnego dnia układ pokarmowy zaczął pracować. Po kolejnych zabiegach również ból kręgosłupa ustąpił.

Teraz wiem, źe dopóki jeszcze organizm działa a coś zaczyna się psuć, przyjdę do AKUPUNKT aby wspaniałe Panie pomogły mu się naprawić.