Chciałbym serdecznie podziękować dr Margarit Tsolmon za pomoc w powrocie do pełni zdrowia. O 3 lat z żoną staraliśmy się o dziecko, bezskutecznie. Badania nasienia wykazały zaniżony całkowity poziom plemników 14 mln ( norma od 15 mln) oraz co najgorsze conajgorsze całkowity brak plemników o szybkim ruchu postępowym. Medycyna współczesna/zachodnia nie ma żadnej metody na tego typu przypadłość – na zwększenie jakości plemników.

W pewnym momencie, za namową żony udałem się do gabinetu Pani dr Margarit, jako osoby która ma niesamowite wieloletnie doświadczenie, wiedzę, a w to co robi daje serce. Już po 2 seriach  i póżniejszych badaniach kontrolnych, wyniki testów: ilość plemników to 20 mln/ml, a o szybkim ruchu postępowym wzrosła z 0% do aż 24%. Wyniki pokazałem swojemu lekarzowi prowadzącemu, który co dziwne nie był ogólnie zdumionyjak po zadaniu pytania ‘’co się stało, co Pan robił, zażywał, że teraz takie wyniki Pan ma ? ‘’ usłyszał ode mnie, że tylko chodziłem na akupunkturę. Widać, że takich osób którzy sobie ten sposób pomogli jest znaczne więcej, ale o skuteczności akupunktury nie chcą głośno mówić.

Osobiście dla mnie przełomem co do przekonania się o skuteczności akupunkturybyło zrozumienie jak akupunktura działa. Każdy organizm jest tak bardzo indywidualny, że tylko sam najlepiej wie jak się naprawić, bo zresztą robi od narodzenia, ale czasami sami doprowadzamy go do takiego stopnia przez nasz tryb życia/odżywania, że trzeba mu w tym pomóc, nakierować go na właściwy tor – a to właśnie robi akupunktura.

A współczesna medycyna nie leczy, tylko zwalcza objawy – ‘’ kładzie nowy lakier na zardzewiałą karoserie ‘’ i nic więcej.

Jeszcze raz z całego serca dziękuję dr Margarit