Moje problemy zaczęły się dość nagle latem 2016r od zatykania ucha lewego, szumów oraz problemów z błędnikiem.

Byłem leczony przez laryngologów na zapalenie ucha lewego – przyjmowanie antybiotyków nic nie pomogło ( mimo że były one zmieniane trzykrotnie), a jak się póżniej okazało była to błędna diagnoza. Leczenie antybiotykami zakończyło się tylko niepotrzebną stratą czasu i w konsekwencji tygoniowym pobytem w szpitalu, gdzie stwierdzono nagłą głuchotę nieznanego pochodzenia, a nie zapalenie ucha…

Niestety ta początkowa błędna diagnoza i zbyt póżna hospitalizaji w szpitalu spowodowała utratę słuchu w lewym uchu na poziomie ok. 70 dB. Pobyt w szpitalu i zlecona przez lekarzy po wyjściu z niego terapia z zabiegami w komorze hiperbarycznej ( 20 zabiegów) niewiele pomogły – słuch poprawił się, ale zaledwie o ok. 15 dB.

Gdy już traciłem nadzieje, że mój stan może jeszcze ulec poprawie, znajoma poleciła mi wizytę i zabiegi akupunktury u Pani dr. Margarit Tsolmon. Jak się okazało był to strzał w ‘’10’’ J bo dzięki bardzo dużej wiedzy , fachowej opiece oraz ogromnym umiejętnościom Pani dr.już po pierwszej serii ( 15 zabiegach) akupunktury mój słuch poprawił się, aż  o kolejne 30-40 dB ( jako dowód na odwrocie załączam audiogramy).

Jestem dobrej myśli i wierzę w to co wciąż powtarza Pani dr.: WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE – POTRZEBA TYLKO TROCHĘ CZASU ‘’ dlatego dalej kontynuuję zabiegi, chcąc bardziej zredukować szumy uszne które jeszcze odczuwam.

Jeszcze raz dziękuję Pani dr. Margarit Tsolmon za to dotychczasową opiekę, cierpliwość i poświęcony czas.

Polecam Wszystkim zabiegi w tym gabinecie  – TO FAKTYCZNIE DZIAŁA !!!