Gabinet Akupunktury AKU PUNKT  – Sprawdź opinie naszych pacjentów:

Jestem niesamowicie przeszczęśliwa. Między innymi dzięki zabiegom akupunktury u Pani dr Tsolmon Margarit zaszłam w ciąże dwa razy. Zaszłam w ciąże bardzo szybko. Za pierwszym razem już po 6 zabiegach, a za drugim razem po 10 zabiegach. Wiem i czuję, że p. Tsolmon bardzo mi pomogła. Jest niesamowitym fachowcem w tym co robi. Zna się i wszystko tłumaczy dokładnie. Zawsze wyjaśnia. Regulowałam sobie również nadczynność tarczycy akupunkturą – i tak samo, bardzo szybko się doszło do unormowania hormonów. Jestem ogromnie wdzięczna. Z wyrazami szacunku, Marta K.

Marta K.

Do gabinetu akupunktury trafiłam w trakcie rehabilitacji po złamaniu nasady bliższej kości promieniowej (złamanie w lewym łokciu). Rehabilitacja przed zastosowaniem akupunktury przebiegała żmudnie. Zastosowanie akupunktury (od 7 tygodnia po urazie) spowodowało kapitalną zmianę w przebiegu rehabilitacji. Zniknęła odczuwalna bolesność w łokciu i blokady w trakcie ćwiczeń.

Po 15 zabiegach akupunktury – zakres sprawności ręki wprawił w zdumienia lekarza ortopedę, który uznal stopień zrehabilitowania jako zaskakująco dobry (11 tygodni po urazie). Jestem przekonana, że do tak dobrego wyniku przyczynimy się zabiegi akupunktury. Aleksandra Lewandowska.

Aleksandra Lewandowska

Do gabinetu Doktor Tsolmon Margarit trafiłem po półtoramiesięcznej, bezskutecznej walce z ostrym zapaleniem nerwu kulszowego. Tradycyjne metody leczenia zawiodły. Gabinet polecił mi znajomy, korzystając w przeszłości z wiedzy Pani Doktor.

Jego opinia zdecydowała o podjęciu leczenia. Dzięki serii zabiegów elektroakupunktury wróciłem do pełni sił. Odzyskałem też możliwość kontynuacji przerwanej wcześniej działalności zawodowej. Uniemożiwił ją towarzyszący chorobie nieopisany ból, ograniczając czynności ruchowe do minimum, co dla mnie, muzyka – perkusisty oznaczało rozbrat z instrumentem na dłuższy czas.

Kiedy leczenie farmokologiczne nie przyniosło żadnych rezulaltów, postanowiłem skorzystać z rady znajomego i zwrócić się w stronę medycyny wschodu. Efekty odczuwalne były już po pierwszej wizycie, a po niespełna miesiącu odchwili rozpoczęcia kuracji, znów zasiedłem za bębnami.

Od tęj chwili stałem się wielkim zwolennikiem medycyny naturalnej, a przede wszystkim wiedzy Pani Doktor Tsolmon Margarit, której chciałbym wyrazić głębokie podziękowanie za przywrócenie mnie do „żywych” i możliwość powrotu do zdrowia i pracy. Z poważaniem, Krzysztof Poliński, perkusista zespołów Urszula, Anita Lipnicka, John Porter.

Krzysztof Poliński

Szanowna, Wspaniała Pani Doktor,

Od ponad czterech lat próbowałem leczyć się na wszystkie możliwe sposoby bezskutecznie. Jestem po operacji obu stawów biodrowych, mam duże zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa L-S (z operacji zostałem zdyskwalifikowany). Od około czterech lat miałem nawracające bóle, drętwienie, mrowienie, brak czucia prawej stopy prawej (zewnętrzna część story) i początki drętwienia stopy lewej. Źle chodziłem, potykałem się, nie czułem stopy.

Byłem z tego powodu wielokrotnie rehabilitowany (zabiegi, masażem fizykoterapia), pijawki – bez efektu.

Aż wreszcie trafiłem do Pani Doktor, diagnoza Pani i leczenie dały oczekiwany rezultat. Teraz wiem, że była to właściwa, fachowa, profesjonalna akupunktura. Trafiłem na fachowca najwyższej klasy, który potrafił zając się moją chorobą. Dzisiaj wiem, że mam stopę, że się nie potykam, że chodzę dzięki temu względnie stabilnie.

To Pani Doktor zasługa, to Pani Doktor cudowne ręce robiące akupunkturę były trafne i celne. To Pani Doktor wiedza i profesjonalizm umiały mi pomóc. Pragnę Pani Doktor z całego serca za wszystko podziękować. Wdzięczny pacjent – już nie kulejący – Witold Witowski.

Witold Witowski

Wielkie podziękowanie dla Pani Doktor za pomoc w leczeniu

Od wielu lat zmagałam się z problemami skóry. Pomimo dojrzałego wieku, wciąż występowały u mnie nasilone objawy trądziku (ropne i bolesne wypryski, grudki i trudno gojące się zmiany pozapalne). Korzystałam z konwencjonalnej medycyny równych specjalności (endokrynolog, dermatolog…) albo zabiegów kosmetycznych. Wszystkie te działania nie przynosiły rezultatu (albo tylko chwilową poprawę).

Zdecydowałam się z korzystać z innych metod. I tak z polecenia innych pacjentów trafiłam do Aku-Punktu. Przyznam, że na początku podeszłam do tego z dużą rezerwą (szczególnie, że do tej pory wszystkie inne sposoby zawiodły). Szybko przekonałam się, że warto było, bo już po pierwszym cyklu zabiegów akupunktury objawy zdecydowanie ustąpiły, a skóra lepiej się regeneruje. Jestem ogromnie zadowolona z efektu i wdzięczna za pomoc.

Polecam taką formę terapii i koniecznie a Aku-Punkt (mój przypadek jest z pewnością potwierdzeniem fachowości i rzetelności Pani Doktor). Marta

Marta

Od tygodnia nie mogłam ruszać szyją, odczuwałam przy tym potworny ból. Żadne leki przeciwbólowe i maści przeciwzapalne nie działały.

Do gabinetu akupunktury Pani Doktor Tsolmon Margarit trafiłam z polecenia koleżanki. To była moja ostatnia deska ratunku. Już po pierwszym zabiegu mogłam swobodnie ruszać szyją, a ból powoli ustawał po kolejnych zabiegach. Dodam, że przerwałam branie leków i w czasie kuracji akupunkturą nie stosowałam żadnych maści przeciwzapalnych. Oprócz akupunktury niezwykle pomocne okazały się masaże, które rozładowały napięcie w części barkowej.

Dziś po 10 zabiegach czuję się znakomicie. Z czystym sumieniem polecam akupunkturę wszystkim tym, na których tradycyjne leki nie działają. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam, Monika Tarnowska

Monika Tarnowska

Do Pani dr. Tsolmon Margarit trafiłam z paraliżem prawej struny głosowej – powikłaniem po usunięciu prawego płatu tarczycy – pół roku po operacji.

Głos miałam słaby, chrapliwy, bardzo nieprzyjemny dla ucha. Nie byłam w stanie porozumieć się w miejscach hałaśliwych, miałam trudności z rozmowami telefonicznymi.

Jestem obecnie w trakcie trzeciej serii zabiegów. Lekką poprawę zauważyłam już po trzecim czy czwartym zabiegu. Oceniam, że przed rozpoczęciem akupunktury zostało mi 20%-30% głosu. Obecnie jest to ok 80%-85% z naturalnym brzmieniem. Tylko w naprawdę głośnym otoczeniu mam wciąż trudności, ale mam nadzieję, że i one z czasem ustąpią.

Sądzę, że niewiele osób z paraliżem strun głosowych jest informowanych o możliwościach skorzystania z akupunktury, a szkoda, bo rękach bardzo dobrego doświadczonego lekarza to może być szansa na odzyskania głosu. Krystyna C.

Krystyna C.

Do gabinetu dr. Tsolmon Margarit trafiłam z końcem 2011 roku z mocnym bólem żołądka na tle nerwowym. Już pierwszy zabieg przyniósł mi znaczą ulgę. Od tamtej pory leczę swoją nerwicę żołądka regularnie seriami przypominającymi akupunkturą i zapomniałam, co to ból. Akupunktura wyeliminowała również nerwicę serca, poprawiła nastrój po leczeniu depresji. W między czasie usunęła torbiel na jajniku oraz chrząstkę w śródręczu, która powiększając się sprawiała mi dyskomfort pracy przy chwytaniu codziennych przedmiotów. Akupunktura świetnie pomogła mi w nerwobólach, wyleczyła z przeziębienia – silnego zaflegmienia, kaszlu. Polecam wszystkim, którzy pragną się leczyć bez farmokologii.

Podziwiam dr. Tsolmon za niezwykłą wiedzę medyczną i serdecznie dziękuje za okazaną pomoc, ciepła i wsparcie. Z pozdrowieniami, Ewa

Ewa

Do Pani Doktor Tsolmon przychodzę od 2012 roku. Moim problemem jest kręgosłup. Od wielu lat miałem bóle odcinka szyjnego, odcinka piersiowego i w odcinku lędźwiowym. Ból promieniowal od nóg i nwet niewielki wysiłek nasilał dolegliwości bólowe, które nie ustępowały nawet w nocy. Moje zwyrodnienia to:

– w rezonansie magnetycznym odcinka szyjnego: na poziomie C5 – C6, i C6 – C7 przepuklina krążka

– w rezonansie magnetycznym odcinka lędźwiowego: dyskopatia, skolioza prawostronna praz przepukliny L3 – L4, L4 – L5.

Wieloletnia rehabilitacja nie pomogła, wręcz zaszkodziła. Neurochirurg proponował operację, na co się nie zgodziłem. Zdecydowałem się na akupunkturę u Pani Doktor. Po pierwszych zabiegach jednak nie czułem poprawy, na co dr. Tsolmon stwierdziła, że trzeba być cierpliwym a efekty przyjdą z czasem. Uwierzyłem i chodziłem dalej na zabiegi przez cały rok z przerwami. Rezultaty przerosły moje oczekiwania, po tym roku zrobiłem ponownie rezonans magnetyczny kręgosłupa LS i wyszło, że nie mam już widocznych przepuklin L3 – L4 i L4 – L5. W opisie badania stwierdzono, że prawdopodobnie uwolnił się sekwestr, który uległ martwicy, czyli jest kliniczna poprawa.

Po wyleczeniu odcinka lędźwiowego chodziłem do Pani Doktor, gdyż miałem problem z gruczolakiem prostaty – wielkość 62 ml. Po akupunkturze gruczolak zmniejszył się o 10 ml.

Obecnie walczymy razem z Panią Doktor z odcinkiem szyjnym, który powoduje u mnie zawroty głowy i bóle głowy, jednak czuje powoli poprawę.

Wniosek mój jest taki, że akupunktura, którą wykonuje Pani Doktor Tsolmon to istny CUD – zniknęły przepukliny i bóle ustąpiły. Chciałbym bardzo podziękować za to co zrobiła dla mnie Pani Doktor Tsolmon. Dziękuje za uśmiech i cierpliwość. Takich lekarzy nam potrzeba. Z poważaniem, Pacjent.

Jerzy, wiek 60 lat.

Przyszedłem do Pani Doktor z problemem kręgosłupa po operacji usunięcia dysku. Miałem problemy z chodzeniem i oddawaniem moczu. Po piętnastu zabiegach akupunktury mój stan zdrowia znacznie się poprawił, ból prawie całkowicie ustąpił, kontroluje oddawanie moczu.

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor. Gorąco polecam akupunkturę wszystkim osobom mającym problemy z kręgosłupem. T. Kasperek

Kasperek

Chciałabym podziękować za cudowny zabieg, jakim jest akupunktura, sama osobiście jestem masażystką i wuek, jakie ti jest cudowne uczucie przynosząc ulgę w cierpieniu drugiej osobie. Od roku choruje na przewlekłą pokrywkę całego ciała, leczenie medycyną konwencjonalną dawało mierne albo tak naprawdę żadne efekty, co jakiś czas byłam w szpitalu gdzie szpikowali mnie sterydami gdzie było ok., a po tygodniu lub dwóch jak przestały działać, od początku to samo. Całe ciało łącznie z twarzą i głową usiane bąblami, bardzo swędzącymi, nie wiedziałam gdzie najpierw drapać, już nie chcę mówić jak strasznie wyglądałam, a do tego wszystkiego trzeba było jeszcze pracować. Byłam już tak zdesperowana i znerwicowana całą tą sytuacją, że postanowiłam za namową męża, który notabene sam znalazł ten adres, pójść na akupunkturę. Po zbadaniu przez Panią doktor, wiedziałam, że nie będzie łatwo ponieważ ma jeszcze inne towarzyszące choroby, niedoczynność kory nadnerczy i niedoczynność tarczycy. Po ośmiu zabiegach poczułam się świetnie, wszystko zniknęło, samopoczucie psychiczne bardzo się poprawiło w trakcie pierwszej sesji akupunktury, wewnętrzny spokój. Obecnie kończę drugą sesję i mam nadzieję i wierzę gorąco, że akupunktura jest świetna, szkoda tylko, że nasi lekarze uważają się za super specjalistów nie umieją nam pomoc, leczą tylko objawy a nie przyczynę choroby, często miernym skutkiem. Jeszcze raz bardzo dziękuje Pani Doktor za życzliwość i skuteczność akupunktury. Ewa, lat 40.

Ewa

Z przyjemnością wpisuję się do księgi pacjentów po zabiegach akupunktury, które wyzwoliły mnie z bardzo uciążliwej dolegliwości. Od listopada ubiegłego roku miałam wysypkę alergiczną powodującą silne swędzenie, co nasiliło się w porze nocnej utrudniając sen. Różnego rodzaju leki stosowane wewnętrzne jak i zewnętrznie nie dawały żadnych rezultatów. Dopiero akupunktura spowodowała znikanie wysypki i swędzenie skóry, co jest również zasługą wiedzy pracujących tu lekarzy. Poza wiedzą wyróżniających się prawdziwą kulturą i rzetelną pracą. Z serdecznym podziękowaniem, pacjentka

Pacjentka, Your Content Goes Here

Do Gabinetu Akupunktury ul. Bellottiego 1 lok 7 w Warszawie trafiłam z powodu łojotokowego zapalenia skóry głowy, z którym borykam się od lat, bardzo słabą morfologią, niedoborem żelaza, problemami ze snem. Mimo diety składającej się produktów bogatych w żelazo i suplementacji, badania krwi były coraz gorsze. Nie było można ustalić przyczyny takiego stanu.

Na pierwszej wizycie w Gabinecie Akupunktury, podczas badania tęczówki oka, ustalono, że moje problemy zdrowotne mają związek ze stresem. Pani Doktor zaleciła mi trzy serie akupunktury i moksoterapii.

Już po dwóch seriach, po piętnaście zabiegów akupunktury, mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Lepiej zasypiam, mam więcej energii, poprawiły mi się wyniki badań krwi żelazo mam w górnej granicy normy.

Jestem bardzo wdzięczna p. Doktor, p. Monice i pozostałym pracownikom Gabinetu, za udzieloną mi pomoc, troskę i życzliwość z jaką mnie traktowano podczas leczenia. Serdecznie dziękuję, Ewelina K.

Ewelina K.
Gabinet Akupunktury AKU PUNKT – umów wizytę