O firmie

/O firmie
O firmie 2016-11-29T12:54:55+00:00

Tsolmon Margarit

Lekarz medycyny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Ułan Bator z 1980 roku. Zdobyła specjalność z zakresu interny w Mongolii. Od 1992 z sukcesami leczy akupunkturą w Polsce. Niezaprzeczalnie jedna z najlepszych specjalistek z Medycyny Wschodniej, a w szczególności z akupunktury w Polsce. Doktor nigdy się nie poddaje i walczy o zdrowie swoich Pacjentów od ponad 24 lat.

Od 1992 ukończyła szereg kursów z zakresu medycyny wschodniej m.in.

– Kurs Akupunktury i Moksoterapii w Studium Podyplomowym

– Szkoła Masażu Klasycznego, Leczniczego i Sportowego w zakresie I stopnia w Warszawie

– Kurs z zakresu towaroznawstwa zielarskiego Katedry Farmakognozji i Molekularnych podstaw Fitoterapii Akademii Medycznej w Warszawie w 2006

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy, została również wyróżniona tytułem „VisitingProfessor” przez Uniwersytet Nauk Medycznych oraz Instytut Farmakologii Lekarskiej Mongolskiej Medycyny Tradycyjnej.

SolongoBat-Erdene

Lekarz medycyny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie z 2001 roku. Zdobyła specjalizację z zakresu Medycyny Rodzinnej.

Decydując się poszerzyć swoją wiedzę o obszar medycyny wschodniej ukończyła m.in.

– Kurs Akupunktury Polskiego Towarzystwa Akupunktury,

– Kurs praktycznej Akupunktury oraz

– Kurs klinicznej Irydologii.

Dzięki połączeniu wiedzy z medycyny konwencjonalnej oraz medycyny wschodniej nie boi się nowych  wyzwań i ciągle chce się rozwijać. Takie podejście procentuje wieloma wyleczonymi i zadowolonymi Pacjentami, którzy zgodnie mówią, że Doktor jest nie tylko profesjonalna, ale także przyjaźnie nastawiona do Pacjenta.

W 2004 roku została wyróżniona tytułem „Visiting Professor” przez Uniwersytet Nauk Medycznych oraz Instytut Farmakologii Lekarskiej Mongolskiej Medycyny Tradycyjnej

aku033

aku034

Solongo Bat-Erdene – lekarz medycyny, specjalista medycyny wschodniej i akupunktury. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, praktykuje od 2001 roku.

dyplom-solongo